App voor leden, vrienden en andere geïnteresseerden!

We zijn alweer een aantal jaar gewend om te werken met de Scipio app. Ook als je nog geen lid of vriend bent, maar geïnteresseerd in onze gemeente kun je gebruik maken van deze app. Op deze manier kun je alvast een beetje kennismaken. Hopelijk een mooi opstapje om je aan te sluiten bij onze gemeente. Via deze app kun je onder andere:

  • Het laatste nieuws volgen
  • Zien welke diensten en activiteiten er gepland staan
  • Automatisch bericht krijgen wanneer er nieuws is
  • en nog veel meer!

Je kunt de app eenvoudig downloaden via de app-store of play-store op je mobiele telefoon. Zoek naar Scipio app. Na het installeren van de app kun je VEG Elburg opzoeken. Lukt het niet? mail dan even naar secretaris@vegelburg.nl

Bekijk hieronder meer over de mogelijkheden van de app.