Geen papieren maandblad

Helaas houdt het Coronavirus ons nog steeds in de greep. We moeten daardoor steeds weer aanpassingen doen in onze kerkdiensten en activiteiten van de kerk.

Bij het maken van het maandblad zien we dat het nieuws zich zo snel ontwikkelt dat het maandblad al niet meer klopt voordat het is bezorgd. Ook willen we op dit moment ook niet van onze vrijwilligers vragen om het maandblad te drukken en te bezorgen. Een aantal van hen had hun zorgen daarover al geuit

.Om die reden hebben we besloten om in de maand april het maandblad niet op papier te verspreiden. Wel is het maandblad te vinden op deze website onder downloads (wel eerst even inloggen). We bekijken het nu even per maand of het maandblad zal verschijnen. Het kan dus goed zijn dat ook het maandblad van mei alleen digitaal verschijnt.

Voor nu is het advies om vooral de berichtgeving op de website in de gaten te houden.