Gebedsgroep voor kinderen en jongeren

We komen regelmatig, met een aantal mensen uit onze gemeente, bij elkaar om te danken en te bidden voor de kinderen en jongeren van onze gemeente. Zo bidden en danken we voor bijzondere activiteiten tijdens Kerst en Pasen, voor jeugd- en gezinsdiensten. Wij danken voor fijne dingen, zoals voor ouders die een kindje verwachten. Soms gebeuren er ook verdrietige dingen en ook dan mogen we samen naar God gaan om voor deze kinderen, jongeren en hun ouders te bidden. We bidden ook specifiek voor kinderen en jongeren over wie we wat hebben gehoord, we zijn dus afhankelijk van de berichten die we van jullie en u krijgen.

Ouders die graag willen dat er voor hun kind gebeden wordt, kinderen die iets meegemaakt hebben, tieners die ergens gebed voor zouden willen of jeugdwerkers die gebedspunten hebben kunnen altijd bellen of mailen met de jeugdoudste pastoraat Cor den Toom.

Om deze gegevens in te zien, vragen wij u in te loggen. Heeft u geen account en bent wel u lid of vriend van onze gemeente, klik hier om u te registreren.